Porównanie pożyczek pozabankowych 2020 – szybkie pożyczki online, minimum formalności, proste procedury, ponad 2 mln klientów korzystających z usług firm pożyczkowych. Zobacz aktualne zestawienie warunków i sprawdź pożyczkę gotówkową online. Jeżeli jesteś nowym klientem – promocja „pierwsza pożyczka za darmo” jest dla Ciebie – sprawdź szczegóły po kliknięciu wyślij wniosek (zostaniesz przekierowany na stronę pożyczkodawcy, gdzie poznasz szczegóły i zapoznasz się z regulaminem).

Pożyczki pozabankowe porównanie:

Pożyczki pozabankowe znajdują się w ofercie instytucji parabankowych, czyli niebędących bankami, ale działających w branży finansowej. Klienci zainteresowani są zaciąganiem tego rodzaju pożyczek ze względu na minimum stawianych im warunków. Podczas gdy bank zwykle wymaga wykazania się zdolnością kredytową, instytucja parabankowa przymyka oko nawet na złą historię kredytową i figurowanie w Biurze Informacji Kredytowej. Często pożyczki pozabankowe udzielane są osobom, które mają bardzo niskie zarobki lub już spłacają jakieś zobowiązanie. Tym, co przemawia na niekorzyść tego rodzaju produktów jest wysoki koszt pożyczki wynikający z oprocentowania i pobieranej prowizji.

Powyższe porównanie pożyczek pozabankowych ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty portalu Bankuj.pl. Portal nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów finansowych.