Pożyczki pozabankowe Lublin 2023 - oferty firm pożyczkowych

Porównanie pożyczek pozabankowych 2023 – sprawdź szybkie pożyczki na raty z minimum formalności na prostych zasadach. Dołącz do kilkudziesięciu tysięcy klientów korzystających z usług firm pożyczkowych w województwie lubelskim. Zobacz aktualne zestawienie warunków i sprawdź pożyczki ratalne w Lublinie. Jeżeli jesteś stałym klientem wybranej firmy pożyczkowej, możesz skorzystać z promocji lojalnościowej (np. pożyczka z wyższą kwotą i z dłuższym okresem umowy) – sprawdź szczegóły przy wybranej firmie pożyczkowej.

Pożyczki pozabankowe Lublin wrzesień 2023:

Pożyczki pozabankowe znajdują się w ofercie instytucji parabankowych, czyli niebędących bankami, ale działających w branży finansowej. Klienci zainteresowani są zaciąganiem tego rodzaju pożyczek ze względu na minimum stawianych im warunków. Podczas gdy bank zwykle wymaga wykazania się zdolnością kredytową, instytucja parabankowa przymyka oko nawet na złą historię kredytową i figurowanie w Biurze Informacji Kredytowej. Często pożyczki pozabankowe udzielane są osobom, które mają bardzo niskie zarobki lub już spłacają jakieś zobowiązanie. Tym, co przemawia na niekorzyść tego rodzaju produktów jest wysoki koszt pożyczki wynikający z oprocentowania i pobieranej prowizji.

Powyższe porównanie pożyczek pozabankowych ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty portalu Bankuj.pl. Portal nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów finansowych.