Leasing samochodowy Lublin 2023

Porównanie firm leasingowych 2023 umożliwiające dobór leasingu samochodowego w największych firmach leasingowych w Lublinie. Sprawdź oprocentowanie RRSO, prowizje, koszty całkowite leasingu środków transportu w największych instytucjach finansowych w Lublinie. Sprawdź miesięczną ratę leasingu za pomocą kilku kliknięć i sprawdź, która firma oferuje najlepsze warunki leasingu samochodowego na wrzesień 2023.

Firmy leasingowe porównanie:

Ważne! Leasing to interesujący sposób finansowania, który pozwala na użytkowanie wybranych środków trwałych bez konieczności ich zakupu. Prawo własności w przypadku leasingu posiada leasingodawca, a leasingobiorca użytkuje przedmiot leasingu i płaci w zamian za to miesięczne raty. Na podstawie umowy leasingu można korzystać z różnych środków trwałych. Może to być samochód lub inne urządzenie o dużej wartości (np. maszyna wykorzystywana w procesie produkcji). Leasing (operacyjny lub finansowy) jest przeznaczony w znacznej mierze dla firm, jednak w ofercie instytucji finansowych można także znaleźć tzw. leasing konsumencki. Powyższe oferty przedstawiamy z myślą o tych podmiotach, które noszą się z zamiarem skorzystania z korzystnej oferty leasingowej posiadanej przez instytucje bankowe.

Powyższe porównanie firm leasingowych ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty portalu Bankuj.pl. Portal Banki Lublin nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów leasingowych.