Najlepsze lokaty na 3 miesiące: październik 2017

Oszczędzanie pieniędzy jest bardzo ważne, warto mieć nadwyżkę w domowym budżecie. Posiadając oszczędności mamy większe poczucie bezpieczeństwa oraz czujemy się wolni finansowo. Oczywiście oszczędności nie powinny leżeć odłogiem, muszą na siebie zarabiać.

Wykładając pieniądze na lokatę na 3 miesiące, możemy zarobić nawet 4% w skali roku. Chcąc skorzystać z takiego rozwiązania, trzeba będzie jednak założyć konto osobiste w odpowiednim banku. Lokaty kwartalne są godne rozważenia. Poniżej przedstawiamy zestawienie lokat dla wkładów od 5,000 zł do 50,000 zł, które są najwyżej oprocentowane. Zostało ono opracowane przez comperia.pl. Warto pamiętać, że lokaty na niskie kwoty będą miały najwyższe oprocentowanie. Niektóre oferty lokat są korzystne dla nowych klientów, którzy nie posiadają rachunku bankowego w danym banku. Inne instytucje bankowe będą z kolei oferować lepsze warunki dla osób, które są ich klientami. Oprocentowanie 4% w skali roku oferują między innymi takie banki jak: Nest Bank i PlusBank.

Nest Lokata Witaj

Ta lokata jest dostępna dla nowych klientów, również dla tych, którzy założyli Nest Konto miesiąc przed skorzystaniem z promocyjnej oferty. Lokatę można założyć zarówno za pośrednictwem bankowości elektronicznej, jak i bezpośrednio w placówce bankowej. Jeżeli wycofamy się i zerwiemy umowę przed czasem, odsetki nie zostaną na zwrócone.

Lokata na Start

Lokata na Start Plus Banku jest skierowana zarówno do nowych klientów, jak i tych, którzy posiadają rachunek bankowy nie dłużej, niż 12 miesięcy i nie posiadali dotychczas żadnej lokaty w tym banku. Jest to produkt finansowy oprocentowany progresywnie średnio 4% w skali roku. Po każdym pełnym miesiącu trwania umowy można z niej zrezygnować zachowując odsetki. Lokatę można założyć w oddziale lub za pośrednictwem infolinii.

Idea Bank: Lokata Happy oraz mBank: 3-miesięczna Lokata dla Nowych Klientów

Na trzecim miejscu zestawienia znalazły się lokaty mBanku oraz Idea Banku, obie mają takie same oprocentowanie – 3,5%. Oferta jest dostępna wyłącznie dla nowych klientów, umowę można zawrzeć przez Internet, telefonicznie lub w oddziale w przypadku Idea Banku, mBank daje możliwość założenia lokaty przez Internet.

Osoby poszukujące lepiej oprocentowanych lokat na wyższe kwoty, powinny zainteresować się ofertą Cloud Idea Banku z oprocentowaniem 2,55%. W tym wypadku należy założyć konto osobiste, trzeba też utrzymać 10% salda lokaty na Koncie Idealnym w czasie trwania umowy. Warto zainteresować się też ofertą BGŻOptima, dokładnie lokatą Bezkompromisową o oprocentowaniu 2,5% – tam można ulokować do 100, 000 złotych. Ciekawą ofertę ma również Nest Bank – Nest Lokata Nowe, Nest Lokata Nowe.

Sprawdź koniecznie porównania:
Porównanie kredytów gotówkowych 2023
Porównanie kredytów hipotecznych 2023
Porównanie kredytów samochodowych 2023
Porównanie pożyczek pozabankowych 2023
Porównanie kont osobistych 2023

Bankuj.pl to niezależny portal, w którym znajdziecie zbiór ofert banków z Lublina, obejmujący tanie kredyty gotówkowe (sprawdź oprocentowanie na maj 2024), kredyty na zakup nieruchomości (kredyty mieszkaniowe, kredyty na dom, kredyty na działkę budowlaną), konta bankowe (internetowe konta osobiste, konta dla małych i średnich firm), bezpłatne usługi pośrednictwa finansowego, świadczone przez doświadczonych specjalistów kredytowych renomowanych firm eksperckich z Lublina. Sprawdź aktualne porównania i wybierz rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb i możliwości. Wszystkie produkty bankowe zaprezentowane na niniejszej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny.